اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,593
تعداد مقالات12,953
تعداد مشاهده مقاله28,261,006
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,284,504
Basavanagoud, B., Hosamani, Sunilkumar. (1391). Connected cototal domination number of a graph. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1(2), 17-26. doi: 10.22108/toc.2012.820
B. Basavanagoud; Sunilkumar M Hosamani. "Connected cototal domination number of a graph". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1, 2, 1391, 17-26. doi: 10.22108/toc.2012.820
Basavanagoud, B., Hosamani, Sunilkumar. (1391). 'Connected cototal domination number of a graph', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1(2), pp. 17-26. doi: 10.22108/toc.2012.820
Basavanagoud, B., Hosamani, Sunilkumar. Connected cototal domination number of a graph. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1391; 1(2): 17-26. doi: 10.22108/toc.2012.820


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب