اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,593
تعداد مقالات12,958
تعداد مشاهده مقاله28,271,802
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,287,721
Aram, H., Sheikholeslami, S. M., Volkmann, L.. (1390). On the total domatic number of regular graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1(1), 45-51. doi: 10.22108/toc.2012.760
H. Aram; S. M. Sheikholeslami; L. Volkmann. "On the total domatic number of regular graphs". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1, 1, 1390, 45-51. doi: 10.22108/toc.2012.760
Aram, H., Sheikholeslami, S. M., Volkmann, L.. (1390). 'On the total domatic number of regular graphs', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1(1), pp. 45-51. doi: 10.22108/toc.2012.760
Aram, H., Sheikholeslami, S. M., Volkmann, L.. On the total domatic number of regular graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1390; 1(1): 45-51. doi: 10.22108/toc.2012.760


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب