اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,593
تعداد مقالات12,953
تعداد مشاهده مقاله28,260,660
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,284,416
Chellathurai, S. Robinson, Vijaya, S. Padma. (1393). The geodetic domination number for the product of graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 3(4), 19-30. doi: 10.22108/toc.2014.5750
S. Robinson Chellathurai; S. Padma Vijaya. "The geodetic domination number for the product of graphs". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 3, 4, 1393, 19-30. doi: 10.22108/toc.2014.5750
Chellathurai, S. Robinson, Vijaya, S. Padma. (1393). 'The geodetic domination number for the product of graphs', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 3(4), pp. 19-30. doi: 10.22108/toc.2014.5750
Chellathurai, S. Robinson, Vijaya, S. Padma. The geodetic domination number for the product of graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1393; 3(4): 19-30. doi: 10.22108/toc.2014.5750


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب