Hong, W. X., You, L. H.. (1393). On the eigenvalues of firefly graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 3(3), 1-9. doi: 10.22108/toc.2014.5145
W. X. Hong; L. H. You. "On the eigenvalues of firefly graphs". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 3, 3, 1393, 1-9. doi: 10.22108/toc.2014.5145
Hong, W. X., You, L. H.. (1393). 'On the eigenvalues of firefly graphs', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 3(3), pp. 1-9. doi: 10.22108/toc.2014.5145
Hong, W. X., You, L. H.. On the eigenvalues of firefly graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1393; 3(3): 1-9. doi: 10.22108/toc.2014.5145


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب