اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,593
تعداد مقالات12,953
تعداد مشاهده مقاله28,260,377
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,284,324
Derikvand, Tajedin, Oboudi, Mohammad Reza. (1392). On the number of maximum independent sets of graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 3(1), 29-36. doi: 10.22108/toc.2014.4060
Tajedin Derikvand; Mohammad Reza Oboudi. "On the number of maximum independent sets of graphs". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 3, 1, 1392, 29-36. doi: 10.22108/toc.2014.4060
Derikvand, Tajedin, Oboudi, Mohammad Reza. (1392). 'On the number of maximum independent sets of graphs', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 3(1), pp. 29-36. doi: 10.22108/toc.2014.4060
Derikvand, Tajedin, Oboudi, Mohammad Reza. On the number of maximum independent sets of graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1392; 3(1): 29-36. doi: 10.22108/toc.2014.4060


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب