Amjadi, Jafar, Karami, Hossein, Sheikholeslami, Seyed Mahmoud, Volkmann, Lutz. (1392). Roman game domination subdivision number of a graph. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 2(4), 1-12. doi: 10.22108/toc.2013.3341
Jafar Amjadi; Hossein Karami; Seyed Mahmoud Sheikholeslami; Lutz Volkmann. "Roman game domination subdivision number of a graph". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 2, 4, 1392, 1-12. doi: 10.22108/toc.2013.3341
Amjadi, Jafar, Karami, Hossein, Sheikholeslami, Seyed Mahmoud, Volkmann, Lutz. (1392). 'Roman game domination subdivision number of a graph', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 2(4), pp. 1-12. doi: 10.22108/toc.2013.3341
Amjadi, Jafar, Karami, Hossein, Sheikholeslami, Seyed Mahmoud, Volkmann, Lutz. Roman game domination subdivision number of a graph. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1392; 2(4): 1-12. doi: 10.22108/toc.2013.3341


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب