اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,571
تعداد مقالات12,852
تعداد مشاهده مقاله27,752,888
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,084,457
Qiu, Zhengping, Deng, Hanyuan, Tang, Zikai. (1403). The minimum $\varepsilon$-spectral radius of $t$-clique trees with given diameter. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 13(3), 235-255. doi: 10.22108/toc.2023.134435.2002
Zhengping Qiu; Hanyuan Deng; Zikai Tang. "The minimum $\varepsilon$-spectral radius of $t$-clique trees with given diameter". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 13, 3, 1403, 235-255. doi: 10.22108/toc.2023.134435.2002
Qiu, Zhengping, Deng, Hanyuan, Tang, Zikai. (1403). 'The minimum $\varepsilon$-spectral radius of $t$-clique trees with given diameter', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 13(3), pp. 235-255. doi: 10.22108/toc.2023.134435.2002
Qiu, Zhengping, Deng, Hanyuan, Tang, Zikai. The minimum $\varepsilon$-spectral radius of $t$-clique trees with given diameter. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1403; 13(3): 235-255. doi: 10.22108/toc.2023.134435.2002


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب