اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,571
تعداد مقالات12,853
تعداد مشاهده مقاله27,766,881
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,087,818
Zaslavsky, Thomas. (1403). Whitney numbers of partial dowling lattices. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 13(2), 169-178. doi: 10.22108/toc.2023.135127.2013
Thomas Zaslavsky. "Whitney numbers of partial dowling lattices". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 13, 2, 1403, 169-178. doi: 10.22108/toc.2023.135127.2013
Zaslavsky, Thomas. (1403). 'Whitney numbers of partial dowling lattices', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 13(2), pp. 169-178. doi: 10.22108/toc.2023.135127.2013
Zaslavsky, Thomas. Whitney numbers of partial dowling lattices. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1403; 13(2): 169-178. doi: 10.22108/toc.2023.135127.2013


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب