Rahimipour, Ali Reza. (1403). The Higman-Sims sporadic simple group as the automorphism group of resolvable $3$-designs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 13(2), 153-164. doi: 10.22108/toc.2023.132404.1956
Ali Reza Rahimipour. "The Higman-Sims sporadic simple group as the automorphism group of resolvable $3$-designs". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 13, 2, 1403, 153-164. doi: 10.22108/toc.2023.132404.1956
Rahimipour, Ali Reza. (1403). 'The Higman-Sims sporadic simple group as the automorphism group of resolvable $3$-designs', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 13(2), pp. 153-164. doi: 10.22108/toc.2023.132404.1956
Rahimipour, Ali Reza. The Higman-Sims sporadic simple group as the automorphism group of resolvable $3$-designs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1403; 13(2): 153-164. doi: 10.22108/toc.2023.132404.1956


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب