اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,571
تعداد مقالات12,847
تعداد مشاهده مقاله27,727,429
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,078,024
Bandpey, Zeinab, Farley, Jonathan. (1402). The number of graph homomorphisms between paths and cycles with loops, a problem from Stanley’s enumerative combinatorics. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 12(3), 115-130. doi: 10.22108/toc.2022.131646.1949
Zeinab Bandpey; Jonathan David Farley. "The number of graph homomorphisms between paths and cycles with loops, a problem from Stanley’s enumerative combinatorics". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 12, 3, 1402, 115-130. doi: 10.22108/toc.2022.131646.1949
Bandpey, Zeinab, Farley, Jonathan. (1402). 'The number of graph homomorphisms between paths and cycles with loops, a problem from Stanley’s enumerative combinatorics', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 12(3), pp. 115-130. doi: 10.22108/toc.2022.131646.1949
Bandpey, Zeinab, Farley, Jonathan. The number of graph homomorphisms between paths and cycles with loops, a problem from Stanley’s enumerative combinatorics. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1402; 12(3): 115-130. doi: 10.22108/toc.2022.131646.1949


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب