اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,595
تعداد مقالات12,973
تعداد مشاهده مقاله28,320,274
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,301,863
Abughazaleh, Baha̓, Abughneim, Omar. (1402). Semi square stable graphs and efficient dominating sets. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 12(2), 107-113. doi: 10.22108/toc.2022.132784.1967
Baha̓ Abughazaleh; Omar Abughneim. "Semi square stable graphs and efficient dominating sets". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 12, 2, 1402, 107-113. doi: 10.22108/toc.2022.132784.1967
Abughazaleh, Baha̓, Abughneim, Omar. (1402). 'Semi square stable graphs and efficient dominating sets', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 12(2), pp. 107-113. doi: 10.22108/toc.2022.132784.1967
Abughazaleh, Baha̓, Abughneim, Omar. Semi square stable graphs and efficient dominating sets. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1402; 12(2): 107-113. doi: 10.22108/toc.2022.132784.1967


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب