Sharma, Rajendra Kumar, Takshak, Soniya, Awasthi, Ambrish, Sharma, Hariom. (1402). Existence of rational primitive normal pairs over finite fields. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 13(1), 17-30. doi: 10.22108/ijgt.2022.133016.1784
Rajendra Kumar Sharma; Soniya Takshak; Ambrish Awasthi; Hariom Sharma. "Existence of rational primitive normal pairs over finite fields". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 13, 1, 1402, 17-30. doi: 10.22108/ijgt.2022.133016.1784
Sharma, Rajendra Kumar, Takshak, Soniya, Awasthi, Ambrish, Sharma, Hariom. (1402). 'Existence of rational primitive normal pairs over finite fields', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 13(1), pp. 17-30. doi: 10.22108/ijgt.2022.133016.1784
Sharma, Rajendra Kumar, Takshak, Soniya, Awasthi, Ambrish, Sharma, Hariom. Existence of rational primitive normal pairs over finite fields. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1402; 13(1): 17-30. doi: 10.22108/ijgt.2022.133016.1784


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب