اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,537
تعداد مقالات12,623
تعداد مشاهده مقاله25,832,112
تعداد دریافت فایل اصل مقاله10,662,464
Chen, Xiaoyou, Lewis, Mark. (1402). Solvable groups whose monomial, monolithic characters have prime power codegrees. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 12(4), 223-226. doi: 10.22108/ijgt.2022.131101.1755
Xiaoyou Chen; Mark L. Lewis. "Solvable groups whose monomial, monolithic characters have prime power codegrees". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 12, 4, 1402, 223-226. doi: 10.22108/ijgt.2022.131101.1755
Chen, Xiaoyou, Lewis, Mark. (1402). 'Solvable groups whose monomial, monolithic characters have prime power codegrees', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 12(4), pp. 223-226. doi: 10.22108/ijgt.2022.131101.1755
Chen, Xiaoyou, Lewis, Mark. Solvable groups whose monomial, monolithic characters have prime power codegrees. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1402; 12(4): 223-226. doi: 10.22108/ijgt.2022.131101.1755


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب