اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,593
تعداد مقالات12,953
تعداد مشاهده مقاله28,241,081
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,278,609
Pongpipat, Denpong, Nupo, Nuttawoot. (1401). Nordhaus-Gaddum type inequalities for tree covering numbers on unitary Cayley graphs of finite rings. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11(2), 111-122. doi: 10.22108/toc.2021.126721.1802
Denpong Pongpipat; Nuttawoot Nupo. "Nordhaus-Gaddum type inequalities for tree covering numbers on unitary Cayley graphs of finite rings". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11, 2, 1401, 111-122. doi: 10.22108/toc.2021.126721.1802
Pongpipat, Denpong, Nupo, Nuttawoot. (1401). 'Nordhaus-Gaddum type inequalities for tree covering numbers on unitary Cayley graphs of finite rings', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11(2), pp. 111-122. doi: 10.22108/toc.2021.126721.1802
Pongpipat, Denpong, Nupo, Nuttawoot. Nordhaus-Gaddum type inequalities for tree covering numbers on unitary Cayley graphs of finite rings. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1401; 11(2): 111-122. doi: 10.22108/toc.2021.126721.1802


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب