اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,570
تعداد مقالات12,842
تعداد مشاهده مقاله27,531,717
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,048,259
Pradhan, Soham, Sury, B.. (1401). Rational and quasi-permutation representations of holomorphs of cyclic $p$-groups. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11(3), 151-174. doi: 10.22108/ijgt.2021.128359.1686
Soham Swadhin Pradhan; B. Sury. "Rational and quasi-permutation representations of holomorphs of cyclic $p$-groups". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11, 3, 1401, 151-174. doi: 10.22108/ijgt.2021.128359.1686
Pradhan, Soham, Sury, B.. (1401). 'Rational and quasi-permutation representations of holomorphs of cyclic $p$-groups', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11(3), pp. 151-174. doi: 10.22108/ijgt.2021.128359.1686
Pradhan, Soham, Sury, B.. Rational and quasi-permutation representations of holomorphs of cyclic $p$-groups. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1401; 11(3): 151-174. doi: 10.22108/ijgt.2021.128359.1686


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب