اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,594
تعداد مقالات12,967
تعداد مشاهده مقاله28,311,073
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,299,284
Mofidi, Alireza. (1400). On the VC-dimension‎, ‎covering and separating properties of the cycle and spanning tree hypergraphs of graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11(1), 29-43. doi: 10.22108/toc.2021.127880.1832
Alireza Mofidi. "On the VC-dimension‎, ‎covering and separating properties of the cycle and spanning tree hypergraphs of graphs". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11, 1, 1400, 29-43. doi: 10.22108/toc.2021.127880.1832
Mofidi, Alireza. (1400). 'On the VC-dimension‎, ‎covering and separating properties of the cycle and spanning tree hypergraphs of graphs', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11(1), pp. 29-43. doi: 10.22108/toc.2021.127880.1832
Mofidi, Alireza. On the VC-dimension‎, ‎covering and separating properties of the cycle and spanning tree hypergraphs of graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1400; 11(1): 29-43. doi: 10.22108/toc.2021.127880.1832


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب