اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,588
تعداد مقالات12,941
تعداد مشاهده مقاله28,218,938
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,273,105
Trofimuk, Alexander. (1400). A note on groups with a finite number of pairwise permutable seminormal subgroups. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11(1), 1-6. doi: 10.22108/ijgt.2021.119299.1575
Alexander Trofimuk. "A note on groups with a finite number of pairwise permutable seminormal subgroups". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11, 1, 1400, 1-6. doi: 10.22108/ijgt.2021.119299.1575
Trofimuk, Alexander. (1400). 'A note on groups with a finite number of pairwise permutable seminormal subgroups', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 11(1), pp. 1-6. doi: 10.22108/ijgt.2021.119299.1575
Trofimuk, Alexander. A note on groups with a finite number of pairwise permutable seminormal subgroups. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1400; 11(1): 1-6. doi: 10.22108/ijgt.2021.119299.1575


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب