اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,594
تعداد مقالات12,967
تعداد مشاهده مقاله28,310,736
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,299,255
Alhevaz, Abdollah, Baghipur, ‎Maryam, Pirzada, Shariefuddin, Shang, Yilun. (1399). Some inequalities involving the distance signless Laplacian eigenvalues of graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 10(1), 9-29. doi: 10.22108/toc.2020.121940.1715
Abdollah Alhevaz; ‎Maryam Baghipur; Shariefuddin Pirzada; Yilun Shang. "Some inequalities involving the distance signless Laplacian eigenvalues of graphs". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 10, 1, 1399, 9-29. doi: 10.22108/toc.2020.121940.1715
Alhevaz, Abdollah, Baghipur, ‎Maryam, Pirzada, Shariefuddin, Shang, Yilun. (1399). 'Some inequalities involving the distance signless Laplacian eigenvalues of graphs', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 10(1), pp. 9-29. doi: 10.22108/toc.2020.121940.1715
Alhevaz, Abdollah, Baghipur, ‎Maryam, Pirzada, Shariefuddin, Shang, Yilun. Some inequalities involving the distance signless Laplacian eigenvalues of graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1399; 10(1): 9-29. doi: 10.22108/toc.2020.121940.1715


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب