اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,593
تعداد مقالات12,953
تعداد مشاهده مقاله28,251,908
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,281,822
Alikhani, Saeid, Piri, Mohammad Reza. (1399). On the dominated chromatic number of certain graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9(4), 217-230. doi: 10.22108/toc.2020.119361.1675
Saeid Alikhani; Mohammad Reza Piri. "On the dominated chromatic number of certain graphs". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9, 4, 1399, 217-230. doi: 10.22108/toc.2020.119361.1675
Alikhani, Saeid, Piri, Mohammad Reza. (1399). 'On the dominated chromatic number of certain graphs', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9(4), pp. 217-230. doi: 10.22108/toc.2020.119361.1675
Alikhani, Saeid, Piri, Mohammad Reza. On the dominated chromatic number of certain graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1399; 9(4): 217-230. doi: 10.22108/toc.2020.119361.1675


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب