اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,593
تعداد مقالات12,953
تعداد مشاهده مقاله28,241,253
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,278,664
Chen, Lilly, Li, Xueliang, Liu, Mengmeng, Gutman, Ivan. (1391). On a relation between Szeged and Wiener indices of bipartite graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1(4), 43-49. doi: 10.22108/toc.2012.2450
Lilly Chen; Xueliang Li; Mengmeng Liu; Ivan Gutman. "On a relation between Szeged and Wiener indices of bipartite graphs". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1, 4, 1391, 43-49. doi: 10.22108/toc.2012.2450
Chen, Lilly, Li, Xueliang, Liu, Mengmeng, Gutman, Ivan. (1391). 'On a relation between Szeged and Wiener indices of bipartite graphs', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1(4), pp. 43-49. doi: 10.22108/toc.2012.2450
Chen, Lilly, Li, Xueliang, Liu, Mengmeng, Gutman, Ivan. On a relation between Szeged and Wiener indices of bipartite graphs. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1391; 1(4): 43-49. doi: 10.22108/toc.2012.2450


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب