Kasyoki, Donnie, Oleche, Paul. (1399). ‎$‎4‎$‎-Regular prime graphs of nonsolvable groups. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9(3), 193-222. doi: 10.22108/ijgt.2019.112277.1490
Donnie Kasyoki; Paul Oleche. "‎$‎4‎$‎-Regular prime graphs of nonsolvable groups". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9, 3, 1399, 193-222. doi: 10.22108/ijgt.2019.112277.1490
Kasyoki, Donnie, Oleche, Paul. (1399). '‎$‎4‎$‎-Regular prime graphs of nonsolvable groups', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 9(3), pp. 193-222. doi: 10.22108/ijgt.2019.112277.1490
Kasyoki, Donnie, Oleche, Paul. ‎$‎4‎$‎-Regular prime graphs of nonsolvable groups. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1399; 9(3): 193-222. doi: 10.22108/ijgt.2019.112277.1490


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب