Madanha, Sesuai. (1399). Weakly totally permutable products and Fitting classes. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 10(1), 31-38. doi: 10.22108/ijgt.2019.115685.1535
Sesuai Yash Madanha. "Weakly totally permutable products and Fitting classes". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 10, 1, 1399, 31-38. doi: 10.22108/ijgt.2019.115685.1535
Madanha, Sesuai. (1399). 'Weakly totally permutable products and Fitting classes', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 10(1), pp. 31-38. doi: 10.22108/ijgt.2019.115685.1535
Madanha, Sesuai. Weakly totally permutable products and Fitting classes. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1399; 10(1): 31-38. doi: 10.22108/ijgt.2019.115685.1535


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب