Zou, Qing. (1395). Congruences from $q$-Catalan Identities. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 5(4), 57-67. doi: 10.22108/toc.2016.20358
Qing Zou. "Congruences from $q$-Catalan Identities". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 5, 4, 1395, 57-67. doi: 10.22108/toc.2016.20358
Zou, Qing. (1395). 'Congruences from $q$-Catalan Identities', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 5(4), pp. 57-67. doi: 10.22108/toc.2016.20358
Zou, Qing. Congruences from $q$-Catalan Identities. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1395; 5(4): 57-67. doi: 10.22108/toc.2016.20358


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب