اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,593
تعداد مقالات12,958
تعداد مشاهده مقاله28,271,572
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,287,656
Dorbidi, Hamid Reza, Manaviyat, Raoufeh. (1395). Some results on the comaximal ideal graph of a commutative ring. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 5(4), 9-20. doi: 10.22108/toc.2016.15047
Hamid Reza Dorbidi; Raoufeh Manaviyat. "Some results on the comaximal ideal graph of a commutative ring". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 5, 4, 1395, 9-20. doi: 10.22108/toc.2016.15047
Dorbidi, Hamid Reza, Manaviyat, Raoufeh. (1395). 'Some results on the comaximal ideal graph of a commutative ring', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 5(4), pp. 9-20. doi: 10.22108/toc.2016.15047
Dorbidi, Hamid Reza, Manaviyat, Raoufeh. Some results on the comaximal ideal graph of a commutative ring. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1395; 5(4): 9-20. doi: 10.22108/toc.2016.15047


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب