اخبار و اعلانات

 آمار

تعداد نشریات42
تعداد شماره‌ها1,594
تعداد مقالات12,969
تعداد مشاهده مقاله28,313,820
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,300,192
Zhang, Cui. (1396). A note on finite groups with the indices of some maximal subgroups being primes. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 6(2), 17-20. doi: 10.22108/ijgt.2017.12396
Cui Zhang. "A note on finite groups with the indices of some maximal subgroups being primes". سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 6, 2, 1396, 17-20. doi: 10.22108/ijgt.2017.12396
Zhang, Cui. (1396). 'A note on finite groups with the indices of some maximal subgroups being primes', سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 6(2), pp. 17-20. doi: 10.22108/ijgt.2017.12396
Zhang, Cui. A note on finite groups with the indices of some maximal subgroups being primes. سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه اصفهان, 1396; 6(2): 17-20. doi: 10.22108/ijgt.2017.12396


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب